Atuty naszych Inwestycji

Świetne lokalizacje

Atrakcyjne lokalizacje to często miejsca z dużymi ograniczeniami projektowymi. Nasze projekty są dopracowane tak aby tworząc harmonię z otoczeniem jednocześnie wydobyć z tych miejsc wszystko co najlepsze. Dobre oświetlenie domu i działki, ogródek z dużą dozą prywatności to rarytas w miejscach z dobrą komunikacją. Jednak właśnie te elementy znajdziesz na naszych inwestycjach. Dlatego też naszych inwestycji nie ma dużo, lokalizujemy je tylko tam gdzie możemy zaproponować coś szczególnie dobrego i wygodnego.

Słoneczny ogródek

Przydomowy ogródek to doskonałe miejsce na grilla, zabawę z rodziną i spotkania z przyjaciółmi. Musi on być prywatnie usytuowany i słoneczny. W naszych inwestycjach takie właśnie miejsca tworzymy. Dodatkowo ogródek jest zazwyczaj niewielki, tak aby dbanie o niego było przyjemnością, a nie zajęciem pochłaniającym cały Twój wolny czas. Dom przeszklony – z widokiem na tę przestrzeń to miły element nie tylko latem, ale nawet w czasie zimowej śnieżycy. Wyobraź sobie jak siedzisz w salonie - przy kominku (w każdym domu przewidujemy taką opcje) - i jednocześnie delektujesz się widokiem ogrodu w pięknej zimowej aurze.

Opcje dodatkowe

Wnętrza w naszych inwestycjach mogą zostać dopasowane do Ciebie i Twoich potrzeb. Istnieje możliwość modyfikacji np. przebiegu instalacji elektrycznej jak i przesunięcia ścianek działowych czy też zmiany koloru okien wewnątrz domu. Taka możliwość pozwoli Ci połączyć atuty dobrej lokalizacji i wygodę uzyskiwaną zazwyczaj tylko przy indywidualnych projektach domów.

Nasze inwestycjeLista naszych inwestycji

Domy w Gdańsku-Chełmie

Wszystkie domy zlokalizowane są na południowym zboczu wzniesienia, co zapewnia świetne doświetlenie domu i ogrodu, a także piękny, panoramiczny widok na okolicę. Inwestycje zlokalizowane przy mało ruchliwej drodze z dobrą komunikacja z całym Gdańskiem.

 

Zapytaj o wycenę budowy lub umów się na spotkanie.

D6 - Ul. Tilgnera
Zobacz więcej

D6 - Ul. Tilgnera

117,44 m2
215 m2
1 120 164zł
Wolny
E0 - dom w Gdańsku-Chełmie
Zobacz więcej

E0 - dom w Gdańsku-Chełmie

157,37
414m2
1 595 700zł
wolny
Kontakt

Obszar działania Naszej firmy

Zapytaj o wycenę lub Umów się na spotkanie

Armi sp. z o. o.
ul. Szafranowa 35B
80-298 Gdańsk