Armi projekt 67
179,1 m2
5 pokoi
3 łazienki

Armi projekt 67

 

Parter
Nazwa pomieszczenia Powierzchnia [m2]
Wiatrołap 4,3
Kuchnia z jadalnią 16,5
Salon 27,2
Korytarz 11,6
Gabinet 9,8
Łazienka + kotłownia 5,8
Garaż 25,5
Parter łącznie 100,7
Piętro
Pokój 12,3
Pokój 15,6
Pokój 16,1
Pokój rodziców 14,1
Łazienka 4,0
Garderoba 3,5
Łazienka 6,2
Korytarz 6,6
Piętro łącznie 78,4
Powierzchnia łącznie 179,1

Analiza funkcjonalna domu:

Projekt domu z poddaszem użytkowym o niewielkiej szerokości segmentu, który można zrealizować na wąskiej działce przeznaczonej do zabudowy szeregowej. Charakteryzuje się prostą bryłą z tradycyjnym wykończeniem dachu z okapem. Od strony frontowej dach nad garażem został przedłużony w jednej płaszczyźnie. Elewacja frontowa oraz ogrodowa wyróżnia się atrakcyjną lukarną prostokątną z płaskim dachem. Lukarny poza zmianą estetyczną i nadaniu bryle bardziej nowoczesnego wyglądu, pełnią funkcję powiększenia przestrzeni pomieszczeń na piętrze poprzez zniwelowanie części skosów. W projekcie przewidziano dwa balkony dostępne z pomieszczeń na piętrze - od strony elewacji ogrodowej i frontowej.

 

Osłonięte garażem wejście wprowadza przez wiatrołap do przestronnego holu, który płynnie łączy się ze strefą dzienną. Salon umiejscowiony został w zachodnio-południowej części domu, jest mocno otwarty na kuchnię z jadalnią. Połączona przestrzeń tych pomieszczeń oraz możliwość bardzo korzystnego położenia względem kierunków świata powoduje ich bardzo dobre doświetlenie. Jedno z okien kuchennych usytuowane jest na frontowej elewacji, udostępnia to bezpośredni widok na furtkę. Wspomniana wyżej część budynku z salonem otwiera się bezpośrednio na ogród. Gabinet zlokalizowano w odseparowanej części parteru blisko przestronnej łazienki.

 

Strefa prywatna na piętrze obejmuje cztery pokoje i dwie łazienki, z których jedna jest ogólnodostępna, natomiast druga wraz z garderobą dostępne są bezpośrednio z tzw. sypialni rodziców. Pokoje dziecięce zostały umiejscowione od strony południowo-zachodniej działki zapewniając ich dobre doświetlenie przez cały dzień.

 

Szacunkowa cena budowy: zapytaj o cenę biuro@armi.pl

Powrót
Kontakt

Obszar działania Naszej firmy

Zapytaj o wycenę lub Umów się na spotkanie

Armi sp. z o. o.
ul. Szafranowa 35B
80-298 Gdańsk